Koszyk jest pusty

Kamera BCS-DM705/IR-W BCS-DM705/IR-W

BCS
Cena netto: 415,00 PLN Cena brutto: 510,45 PLN za sztuke Marka: BCS
+

Specyfikacja

BCS-DM705/IR-W
Kamera kopułkowa zewnętrzna z IR wandaloodporna
700 / 750 linii (TVL)
obiektyw 2,8-11 mm
IR 30m
rozdzielczość 976 x 582px
12V DC / 8W z wł. IR
Kamery kopułkowe
00001


*** Zaopatrzenie instalatorów TSD, SSWiN... - atrakcyjne rabaty!   Jesteś instalatorem? - Zarejestruj się lub zadzwoń.


 

Opis produktu:

Uniwersalna kamera kopułowa zewnętrzna ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni, mechanicznym filtrem IR i obiektywem zmienno ogniskowym. Kamera wysokiej rozdzielczości oparta o układ DSP SONY EFFIO E, który prezentuje obraz 700 linii w kolorze (750 linii w trybie B/W) oraz menu ekranowym pozwalającym dokładnie dopasować ustawienia kamery do panujących na planie obserwacyjnym warunków. Promiennik podczerwieni pozwala kamerze prezentować dobrej jakości obraz, przy całkowitym braku światła widzialnego.  Obiektyw o ogniskowej 2,8-11mm pozwala w dużym zakresie regulować kąt widzenia kamery. Funkcja ATR poprawiająca dynamikę kamery wydobywa większą ilość szczegółów z kontrastowego planu obserwacyjnego. Uchwyt 3D pozwala na zamocowanie kamery zarówno na ścianie jak i suficie. Obudowa wandaloodporna umozliwia zastosowanie kamery w miejscach zagrożonych aktami wandalizmu. Kamera zasilana jest napięciem 12 VDC.

Charakterystyka kamery BCS-DM705/IR-W:

 • przetwornik 1/3" CCD SONY EXviev HADII, DSP SONY EFFIO E
 • rozdzielczość 700 linii w kolorze (750linii w trybie B/W)
 • czułość 0 lux przy załączonym IR,
 • obiektyw 2,8-11 mm, F1.4 
 • zewnetrzna regulacja obiektywu
 • menu ekranowe OSD,
 • mechaniczny filtr podczerwieni
 • funkcja ATR,
 • zasięg IR do 30m,
 • 4 strefy prywatności, strefy detekcji ruchu,
 • odbicie lustrzane,
 • korekcja Gamma, AWB, AGC,
 • funkcja NR (redukcja szumów),
 • temperatura pracy od -20 do +45 st. C,
 • kamera zewnętrzna obudowa IP66,
 • uchwyt 3D,
 • zasilanie DC12V / 8W
 • wymiary śred/wys:119x100mm

 

Dane techniczne:

Przetwornik 1/3" CCD SONY EXviev HAD II DSP EFFIO E
Liczba pixeli 976(H) x 582(V)
Rozdzielczość 700 TVL Kolor / 750 TVL B/W
Czułość 0 Lux przy wł IR
Stosunek S/N > 50dB (AGC wył.)
Migawka AES lub ręczna 1/50-1/10000
Kompensacja tła BLC / ATR
Redukcja szumów NR
Spowolniona migawka Brak
AGC Wł / Wył
Balans bieli ATW / ręczny
Obiektyw zmienno ogniskowy 2,8-11mm F1.4
Funkcja dualna Mechaniczny filtr
Funkcje dodatkowe Menu ekranowe, detekcja ruchu, strefy prywatności
Promiennik IR. Zasięg 30m
Obudowa Zewnętrzna IP66
Zasilanie DC 12V
Pobór mocy 8W
Temp. pracy -20°C ~ +50°C
Waga 750g
Wymiary 119x100mm

 

Szanowni Państwo! - Ceny przedstawione w sklepie internetowym są cenami katalogowymi.
Zarówno do dalszej odsprzedaży jak i dla stałych Klientów ceny ustalane są indywidualnie.

Doradztwo, negocjacje oraz sprzedaż telefoniczna: Tel. 666 555 865

 

Przykładowe nagrania video

 

Objaśnienia skrótów:

 • AES (ang. Automatic Electronic Shutter)- Automatyczna Elektroniczna Migawka. Jest to funkcja wykorzystywana najczęściej przy obiektywach manualnych, w których ilość rejestrowanego światła jest regulowana przy wykorzystaniu czasu naświetlania oraz wzmocnienia. Kamera sama dostosowuje czas ekspozycji do panujących warunków oświetleniowych.
 • AGC (ang. Automatic Gain Control) - Jest to układ samoczynnie regulujący współczynnik wzmocnienia napięciowego wzmacniacza. Pozwala na utrzymanie stałego poziomu jakości sygmału w odbiornikach radiowych i telewizyjnych. Bazuje na układzie samoczynnie regulującym współczynnik wzmocnienia napięciowego wzmacniacza.
 •  ATW (ang. Automatic Tracking White Balance) - To skrót nazwy funkcji, której polskim odpowiednikiem jest rozwinięcie Automatyczne Śledzenie Balansu Bieli. Jest to tryb balansu bieli, który redukuje migotanie obrazu przy świetle jarzeniowym, lampach sodowych czy w tunelach.
 •  AWB (ang. Automatic White Balance) - Automatyczny balans bieli. Jest to funkcja, której przeznaczeniem jest umożliwienie kamerze automatycznej regulacji koloru wyjściowego w celu nadania naturalnych barw w przypadku światła o różnej temperaturze barwowej. Dzięki niej obraz nawet w bardzo zmiennych warunkach oświetleniowych pozostanie wyraźny i czytelny.
 •  BLC (ang. Back Light Compensation) - Kompensacja światła tylnego. Pozwala na zmianę sposobu pomiaru światła i doboru ekspozycji. Przekłada się to na poprawne odwzorowanie elementów, które znajdują sie w nadmiernie oświetlonym miejscu lub w cieniu. Polega to na selektywnym wzmacnianiu partii obrazu, w celu skompensowania dużych różnic w kontraście.
 •  CMOS(ang.Complementary Metal Oxide Semiconductor) - To przetwornik produkowany w oparciu o technologię produkcji układów scalonych, gdzie światło steruje bramką tranzystora, będącego pojedynczym sensorem. Technologia tania, dostępna wielu firmom, pozwalająca na rewolucję cenową, ponieważ do tej pory przetwornik zawierał w sobie ok. 40% kosztów układu elektronicznego kamery.
 •  IR (ang. Ifrared) - Podczerwień jest to promieniowanie elektromagnetyczne, które posiada długość fal pomiędzy światłem widzialnym a falami radiowymi. Dzięki temu jest ono niewidoczne. Promieniowanie podczerwone jest bardzo często stosowane w kamerach, co pozwala na całodobowe prowadzenie monitoringu bez montażu dodatkowego oświetlenia. Istnieje możliwość dokupienia osobnego oświetlacza podczerwieni.
 •  IR LED - Oświetlacze IR LED są to urządzenia umożliwiające generowanie światła w zakresie bliskiej podczerwieni (fale o długości z zakresu 700 - 1000 nm). Im dłuższa jest długość fali tym mniej widoczne dla oka ludzkiego jest jego światło. Oświetlacze IR LED wyposażone są w filtry, które regulują widoczność oświetlenia dla oka ludzkiego: 750 nm (widoczne żarzenie reflektora), 830 nm („efekt matowy” - prawie niewidoczny dla oka) i 940 nm (niewidoczny dla oka ludzkiego).
 •  TVL - to Linie Telewizyjne, w których podawana jest rozdzielczość kamer analogowych. W Japonii oraz Ameryce Północnej standardem telewizji analogowej jest NTSC, a w Europie standard ten nazwany został PAL. Pierwszy z nich posiada rozdzielczość 480 linii (TVL) oraz odświeżanie na poziomie 60 półobrazów na sekundę (30FPS). Drugi odświeżany jest z prędkością 25 klatek na sekundę (50 półobrazów), a jego rozdzielczość równa jest 576 linii. Całkowita ilość wysyłanych informacji w obydwu przypadkach jest sobie równa.
 •  WDR (ang. Wide Dynamic Range) - Szeroki zakres dynamiki. Jest to typ matrycy, który rejestruje szeroki zakres tonalny natężenia światła. Dzięki temu istnieje możliwość poprawnego wyświetlenia wysoko kontrastowych scen.

 

 

 

logo_tokina.jpg
logo_brother.jpg
logo_apollo.jpg
logo_proel.jpg
neutral_made_in_china.jpg
logo_sunell.jpg
logo_dsc.jpg
logo_dvs.jpg
logo_aper.jpg
logo_scot.jpg
logo_delock.jpg
logo_logilink.jpg
logo_messoa.jpg
logo_zamel_cet.jpg
logo_ebs.jpg
logo_dell.jpg
logo_aeg.jpg
logo_paradox.jpg
logo_omega.jpg
logo_hikvision.jpg
logo_mpl_mws.jpg
logo_triset.jpg
logo_act.jpg
logo_elmes_electronic.jpg
logo_aritech.jpg
logo_eagle_power.jpg
logo_lg.jpg
logo_pixord.jpg
logo_codi.jpg
logo_videotec.jpg
logo_hunt.jpg
logo_introx.jpg
logo_adi.jpg
logo_fijinon.jpg
logo_jvc.jpg
logo_emu.jpg
logo_orion.jpg
logo_risco.jpg
logo_mwpower.jpg
logo_trend.jpg