Koszyk jest pusty

Dysk twardy Western Digital 4TB WD40PURX-64GVNY0

Dysk twardy Western Digital 4TB
Dysk twardy Western Digital 4TBDysk twardy Western Digital 4TBDysk twardy Western Digital 4TB
Cena netto: 630,00 PLN Cena brutto: 774,90 PLN za sztuke Marka: WESTERN DIGITAL
+

Specyfikacja

WD40PURX-64GVNY0
Dysk twardy HDD
- 4TB, 3,5"
- 64 MB Cache
- SATA 6 Gb/s
- IntelliPower (5400 rpm.÷ 7200 rpm.)
- 1 000 000 godzin (MTBF)
- gwarancja 36 miesięcy
Dyski twarde
DYHWESH350030


*** Zaopatrzenie instalatorów TSD, SSWiN, SSP, KD... - atrakcyjne rabaty! Jesteś instalatorem? - Zarejestruj się lub zadzwoń.


 

IRVINE, Kalifornia – 25 lutego 2014 r. – WD®, spółka należąca do Western Digital (NASDAQ: WDC) i lider w branży pamięci masowej, zaprezentowała nową linię 3,5-calowych dysków WD Purple™ o wysokiej pojemności, przeznaczonych do użytku w rozwiązaniach monitoringu.
Nowe dyski zostały zaprojektowane z myślą o środowiskach, w których nieustannie rejestruje się materiał wideo (PVR, DVR i NVR). Cechują się niskim poborem energii i wieloma zaawansowanymi funkcjami, które zwykle są spotykane w napędach klasy korporacyjnej.

dyski hdd do- monitoringu western digital wd purple

 

Opis produktu:

Dyski twarde WD Purple klasy surveillance oferują unikatową technologię AllFrame zapewniającą najwyższą niezawodność i pełne poczucie bezpieczeństwa. Zawarte w dyskach WD Purple specjalne oprogramowanie sprzętowe obsługuje transmisję strumieniową ATA, co ogranicza niepożądane zjawisko pikselizacji i „wypadania” klatek wideo, typowe dla systemów monitoringu wyposażonych w dyski standardowe, nieprzystosowane do tego typu zadań. Dyski WD Purple do monitoringu zostały skonstruowane tak, aby umożliwiały niezawodne rejestrowanie wideo HD (high-definition) w trybie ciągłym 24x7 w systemach monitoringu zawierających do ośmiu dysków twardych i nawet do 32 kamer wideo. Umożliwia to łatwą modernizację i rozbudowę systemu zabezpieczeń w przyszłości.
Niezależnie od tego, czy pragniesz chronić zdrowie i życie najbliższych, prywatny majątek czy mienie swojej firmy, możesz polegać na dyskach klasy surveillance zaprojektowanych przez największego producenta dysków twardych na świecie - Western Digital. Dyski twarde WD Purple klasy surveillance są przeznaczone do pracy ciągłej w systemach monitoringu odznaczających się podwyższoną temperaturą otoczenia. Dyski te są niezawodne i zapewniają doskonałą jakość obrazu wideo wtedy, gdy będziesz najbardziej ich potrzebować.
Dyski WD Purple klasy surveillance pomyślnie przeszły testy zgodności z wieloma różnymi systemami zabezpieczeń i są zgodne z obudowami i procesorami wiodących w branży producentów i zapewniają łatwą integrację z nowymi i istniejącymi systemami monitoringu wizyjnego.

 

wd purple kompatybilne rejestratory

Charakterystyka dysku WD Purple 4TB:

  • Magazyn danych klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek wideo.
  • Konstrukcja specjalnie zaprojektowana do systemów monitoringu wizyjnego.
  • Algorytmy buforowania dostosowane do wymagań środowisk monitoringu, charakteryzujących się dużą intensywnością operacji zapisu, niską szybkością transmisji danych (bit rate) i dużą liczbą jednoczesnych strumieni.
  • Zmiana priorytetu alokacji zapisu i zapobiegawcze algorytmy buforowania.
  • Obsługa transmisji strumieniowej TLER i ATA.
  • Obsługa do ośmiu dysków.

wdpurple

Napędy WD Purple zawierają szereg eksluzywnych technologii firmy WD, w tym:

  • AllFrame™ – technologia zarządzania zasadami działania pamięci podręcznej, która w połączeniu z obsługą strumieniowania ATA zmniejsza straty w materiale wideo, usprawniając przepływ i odtwarzanie rejestrowanych danych. Oprogramowanie sprzętowe WD Purple zostało wyposażone w niespotykane nigdzie indziej funkcje, które chronią przed pikselizacją i przerwaniem ciągłości materiałów rejestrowanych w systemach monitoringu.
  • Advanced Format Technology™ (AFT) – wydajniejszy format nośnika, który pozwala na zwiększenie gęstości obszaru talerza; wykorzystywany przez firmę WD oraz innych producentów napędów do tworzenia coraz większych pojemności napędów.

 

Dane techniczne:

Komunikacja
Interfejs SATA 6 Gb/s
Wyniki wydajnościowe
Szybkość obrotowa IntelliPower *
Wielkość bufora 64 MB
Cykle uruchamiania/parkowania Min. 300 000
Szybkość transmisji
Bufor-host (Serial ATA) 6 Gb/s (maks.)
Parametry fizyczne
Pojemność 4 TB
Wielkość 3,5”
Sektorów użytkownika na dysk 7814037168
Wymiary fizyczne
Wysokość 26,1 mm
Głębokość 147 mm
Szerokość 101,6 mm
Waga 0,68 kg
Parametry środowiskowe
Wstrząsy podczas pracy (odczyt) 65G, 2 ms
Wstrząsy podczas przechowywania 250G, 2 ms
Akustyka
Tryb bezczynności 26 dBA (średnio)
Tryb dostępu 0 27 dBA (średnio)
Temperatura
Podczas pracy -0° C do 65° C
Podczas przechowywania -40° C do 70° C
Wymagane parametry zasilania - dyssypacja energii
odczyt/zapis 5,10 W
Stan bezczynności 4,50 W
Stan gotowości 0,50 W
Stan uśpienia 0,50 W
Zggodność
System operacyjny Windows / Mac
Gwarancja producenta
Okres gwarancji 3 lata
*** Powyższe parametry techniczne wyróżnione pogrubioną czcionką są zróżnicowane w zależności od pojemności dysku.

 

Dyski twarde HDD WD Purple wykorzystują technologię * IntelliPower, która reguluje prędkośc obrotową talerzy w zakresie od 5400 obr/min ÷ 7200 obr./min, co pozwala nie tylko zaoszczędzić energię gdy dysk nie jest aktualnie w pełni wykorzystywany, ale również zwiększyć wydajność jego pracy gdy tego potrzebujemy. Niskie zużycie energii jest kluczowe w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Dzięki unikatowej technologii IntelliSeek dyski WD Purple obliczają optymalną szybkość wyszukiwania ścieżek. Pozwala to obniżyć zużycie energii, emisję hałasu i poziom wibracji, które mogą powodować uszkodzenia i prowadzą do przyspieszonego zużycia standardowych dysków twardych klasy desktop. Inwestycja w wyspecjalizowane dyski twarde do monitoringu daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia długotrwałe korzystanie ze wszystkich ich zalet.
POJEMNOŚĆ
Przy określaniu pojemności pamięci masowej przyjmuje się: jeden megabajt (MB) = jeden milion bajtów; jeden gigabajt (GB) = jeden miliard bajtów; jeden terabajt (TB) = jeden bilion bajtów. Całkowita dostępna pojemność zależy od środowiska operacyjnego.
BUFOR / PAMIĘĆ PODRĘCZNA
Przy określaniu pojemności buforów i pamięci podręcznej przyjmuje się: jeden megabajt (MB) = 1 048 576 bajtów.
SZYBKOŚĆ TRANSMISJI / INTERFEJSU
Przy określaniu szybkości przesyłania danych lub szybkości interfejsu przyjmuje się: megabajt na sekundę (MB/s) = jeden milion bajtów na sekundę; megabit na sekundę (Gb/s) = jeden miliard bitów na sekundę.

 

Zarówno do dalszej odsprzedaży jak i dla stałych Klientów ceny ustalane są indywidualnie.

Doradztwo, negocjacje oraz sprzedaż telefoniczna: Tel. 666 555 865

 

Film obrazujący funkcje, które chronią przed pikselizacją i przerwaniem ciągłości materiałów rejestrowanych w systemach monitoringu.

Budowa: 3.5" • Liczba obrotów: IntelliPower • Cache: 64MB • Pobór mocy 5.1W (praca), 4.5W (stan spoczynku) • Głośność: 27dB(A) (praca), 26dB(A) (stan spoczynku) • Cechy szczególne: Advanced Format (4KB sektory z emulacją (512e)), przeznaczony do ciągłej pracy, przeznaczony do DVR • Gwarancja: trzy lata

wd 4tb

 

DOKUMENTACJAKarta katalogowa
logo_dsc.jpg
logo_delock.jpg
logo_commax.jpg
logo_tamron.jpg
logo_cop_security.jpg
logo_sunwave.jpg
logo_gjd.jpg
logo_steinel.jpg
logo_nexus_ip.jpg
logo_videotec.jpg
logo_kabe.jpg
logo_genway.jpg
logo_gazex.jpg
logo_fijinon.jpg
logo_introx.jpg
logo_brother.jpg
logo_neutral_made_in_china.jpg
logo_d_max.jpg
logo_elkron.jpg
logo_abaxo.jpg
logo_ebs.jpg
logo_optiva.jpg
logo_ademco.jpg
logo_rokonet_risco_group.jpg
logo_ewimar.jpg
logo_belden.jpg
logo_trilan.jpg
logo_mwpower.jpg
logo_roger.jpg
logo_elmes_electronic.jpg
logo_laskomex.jpg
logo_orion.jpg
logo_nuuo.jpg
logo_draka.jpg
logo_marathon.jpg
logo_hikvision.jpg
logo_scot.jpg
logo_zpas.jpg
logo_emu.jpg
logo_telmor.jpg